Ubezpieczenia

Ikony postaci ludzkich pod parasolem.

 

Poznaj sposób na zyskanie nowych pacjentów
i promocję Twojej placówki

Pacjenci coraz częściej korzystają z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Ale nie tylko osoby ubezpieczone mogą czerpać z nich korzyści. Teraz proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu zysk zdobędzie także Twoja placówka medyczna.

 

Jakie są korzyści z nawiązania współpracy w zakresie obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych?

  • Nowi pacjenci - to szansa na pozyskanie nowych pacjentów i dodatkowych źródeł finansowania.
  • Dbałość o wizerunek - Twoja placówka będzie postrzegana, jako błyskawicznie dostosowująca się do zmian i potrzeb pacjentów.
  • Promocja placówki - Ubezpieczyciel umieszcza informacje o placówce, by były szeroko dostępne dla pacjenta i promuje ją w materiałach informacyjnych oraz na stronach internetowych.
  • Rejestracja on-line - Placówka medyczny nawiązująca współpracę z Ubezpieczycielem może uzyskać dostęp do usługi rejestracji on-line. W zależności od specyfiki nawiązanej współpracy pacjenci mają możliwość rejestrowania się na wizyty lekarskie. Ogromną zaletą rozwiązania proponowanego w ramach systemu OSOZ jest to, że dane zawarte w systemie są zawsze aktualne. Dodatkowo zautomatyzowane zatwierdzenie wizyt przez system zapewnia oszczędność czasu placówki oraz pacjenta.

Poznaj szczegóły dotyczące nawiązania współpracy z ubezpieczalnią.

Jak nawiązać współpracę?

  • Korzystasz z usług platformy OSOZ? - Nawiązanie współpracy z Ubezpieczycielem i zarządzanie obsługą ubezpieczeń zdrowotnych on-line jest możliwe w Serwisie Świadczeniodawcy w sekcji „Ubezpieczenia". Przejdź do serwisu.
  • Nie korzystałeś do tej pory z usług platformy OSOZ? - Jeśli nie korzystasz z produktów firmy KAMSOFT również możesz skorzystać z tego rozwiązania. Aby otrzymać dostęp do Serwisu Świadczeniodawcy i podjąć współpracę z zakresu obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych wybierz: Uzyskaj dostęp.
 

Więcej informacji o usłudze możesz uzyskać kontaktując się telefonicznie pod numerem 32 609 12 61 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail ubezpieczenia@osoz.pl.

Logowanie do
Serwisu Świadczeniodawcy

Uzyskaj dostęp do serwisu