Archiwum EDM on-line

Niebieski folder oznaczony ikoną chmury

Sposób na bezpieczeństwo danych medycznych

Obowiązkowy okres przechowywania dokumentacji medycznej to aż 20 lat. Utrata danych w przypadku braku możliwości ich odzyskania naraża na groźbę odpowiedzialności administracyjnej i karnej. Zapisywanie dokumentacji w postaci elektronicznej bez dodatkowej kopii, także nie gwarantuje bezpieczeństwa w przypadku awarii.

Obawiasz się utraty przechowywanych danych? Chcesz tworzyć dokumentację elektroniczną, ale zastanawiasz się, jak skutecznie zadbać o jej bezpieczeństwo? Jeśli tak, zapoznaj się z usługą „Archiwum EDM on-line", która umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie dokumentacji i błyskawiczny dostęp do niej w przypadku awarii. W „Archiwum EDM on-line" wszystkie informacje są przechowywane w postaci zaszyfrowanej, gwarantującej ochronę przed nieuprawnionym dostępem do danych wrażliwych pacjentów.

Jakie są korzyści z nawiązania współpracy w zakresie archiwizowania dokumentacji elektronicznej?

  • Bezpieczeństwo - wszystkie istotne informacje, które chcesz zabezpieczyć, są przechowywane w Twoim archiwum w OSOZ, dlatego nie musisz obawiać się o ich utratę.
  • Automatyczna archiwizacja - dokumentacja medyczna archiwizowana jest automatycznie, nie musisz więc pamiętać o jej dodatkowym zapisywaniu.
  • Błyskawiczny dostęp w przypadku awarii - dostęp do danych możliwy jest 24 h na dobę, dzięki czemu, w przypadku awarii, będziesz mieć natychmiastowy dostęp do utraconej dokumentacji.

Jak nawiązać współpracę?

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu 32 609 12 61, wyślij zapytanie na adres e-mail kontakt@osoz.pl lub poproś o kontakt z konsultantem OSOZ.