Ubezpieczenia

Ikony postaci ludzkich pod parasolem.

 

Poznaj sposób na zyskanie nowych klientów i promocję apteki

Pacjenci coraz częściej korzystają z prywatnych ubezpieczeń. Jedną z korzyści wynikających z prywatnych ubezpieczeń jest dofinansowanie do zakupionych leków. Ale nie tylko osoby ubezpieczone mogą czerpać z tego zyski - dodatkowe współpłacenie za leki może być korzystne i dla pacjentów i dla aptekarzy. Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu dodatkowy zysk zdobędzie Twoja apteka.

 

Jakie są korzyści z nawiązania współpracy w zakresie obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych?

  • Zwiększenie obrotów - to szansa na pozyskanie nowych klientów, a tym samym zwiększenie obrotów.
  • Dbałość o wizerunek - Twoja apteka będzie postrzegana, jako błyskawicznie dostosowująca się do zmian i potrzeb pacjentów.
  • Łatwa obsługa - korzystanie z produktu wymaga jedynie współpracy z Ubezpieczycielem. To on będzie dbał o przepływ informacji dotyczącej przeprowadzanych transakcji i rozliczeń z tego tytułu.

Poznaj szczegóły dotyczące nawiązania współpracy z ubezpieczalnią. 

Jak nawiązać współpracę?

  • Jeśli Twoja apteka korzysta z usług platformy OSOZ - Nawiązanie współpracy z Ubezpieczycielem i zarządzanie obsługą ubezpieczeń zdrowotnych on-line jest możliwe w Serwisie Apteki w sekcji „Ubezpieczenia". Przejdź do serwisu.
  • Towarzystwa Ubezpieczeniowe współpracujące z platformą OSOZ - Nawiązanie współpracy z Ubezpieczycielem i zarządzanie obsługą ubezpieczeń zdrowotnych on-line jest możliwe w Serwisie Apteki w sekcji „Ubezpieczenia". Przejdź do serwisu.

 

Jeśli Twoja apteka nie korzysta z usług platformy OSOZ:

Jeśli Twoja apteka nie korzysta z produktów firmy KAMSOFT również możesz skorzystać z tego rozwiązania. Aby otrzymać dostęp do Serwisu Apteki i podjąć współpracę z zakresu obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych prosimy wybrać: Uzyskaj dostęp.

 

Więcej informacji o usłudze możesz uzyskać kontaktując się telefonicznie pod numerem 32 609 12 61 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail pomoc@osoz.pl.

Logowanie do
Serwisu Apteki

Uzyskaj dostęp do serwisu