Termin rejestracji minął.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Recepty roczne od 1 lipca 2024 r.

26.06.2024
zdalnie
Microsoft Teams


Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line dotyczącym wystawiania recept rocznych w systemach medycznych KAMSOFT z uwzględnieniem najnowszego schematu wymaganego przez Centrum e-Zdrowia (CeZ), który od 1 lipca 2024 r. stanie się obligatoryjny i zastąpi ten obowiązujący od marca.

Szkolenie ma na celu zapoznać użytkowników z kolejnymi, najnowszymi zmianami wprowadzonymi przez CeZ, a także spodziewanym harmonogramem niezbędnych aktualizacji systemów medycznych KAMSOFT z tym związanych. Przedstawione zostaną też nowości w TurboBLOZ oraz wsparcie jakiego przy wystawianiu recept udziela  Pharmindex Open, z najnowszymi korzystającymi ze sztucznej inteligencji (AI).

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu:

- dowiesz się, jaki jest aktualny stan wiedzy dotyczący zmian w wystawianiu recept rocznych planowanych przez CeZ na dzień 1 lipca;

- poznasz wymagania systemów medycznych KAMSOFT, niezbędne do wdrożenia przed 1 lipca;

- zobaczysz, jak AI w Pharmindex Open wspiera profesjonalistów medycznych w planowaniu terapii oraz wystawianiu recept

Nagranie ze szkolenia

Każda osoba zarejestrowana na szkolenie otrzyma link do nagrania (jeśli np. obowiązki zawodowe lub inne nie pozwolą jej wziąć udziału w wydarzeniu o wyznaczonej godzinie).

Forma szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla profesjonalistów medycznych, bezpłatne i będzie odbywać się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować wypełniając formularz. Link do spotkania zostanie wysłany w osobnej komunikacji, dzień przed wydarzeniem, na adres e-mail podany przy rejestracji.

Jak dołączyć do spotkania:

KROK 1. Otwórz wiadomość wysłaną przez konferencja@osoz.pl  i kliknij w przesłany link do spotkania. W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: konferencja@osoz.pl

KROK 2. W dniu szkolenia dołącz do spotkania. Najprostszy sposób to dołączenie do spotkania w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z tej opcji upewnij się, że masz zainstalowane dostępne aktualizacje zarówno dla systemu operacyjnego jak i przeglądarki.

Instrukcja

KROK 3. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Instrukcja


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 

Harmonogram

RECEPTY ROCZNE PO 1 LIPCA 2024 R.
w godzinach 10:00 - 10:45
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store