Termin rejestracji minął.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Przydatne funkcje w systemie KS-AOW

29.02 - 28.03.2024
zdalnie
Microsoft Teams


Serdecznie zapraszamy na V cykl bezpłatnych szkoleń on-line pt. „Przydatne funkcje w systemie KS-AOW”. Podczas tych spotkań zaprezentujemy nowe funkcjonalności i zmiany w systemie KS-AOW, które wspierają codzienną pracę farmaceutów. Przedstawimy także rozwiązanie produkcji KAMSOFT (KS-PPS), dzięki któremu apteki realizujące szczepienia ochronne sprawnie zarejestrują i rozliczą świadczenia z NFZ. 

Zachęcamy do zapoznania się z programem szkoleń on-line. 

 • - 29.02.2024 r., godz. 10.00: CZĘŚĆ 1: Rejestracja i rozliczenie szczepień w aptece w systemie KS-PPS , CZĘŚĆ 2: Zmiany związane z realizacją recept rocznych od 1 marca br. i zmiany wartości taxy laborum oraz maksymalnej kwoty marży dla refundowanych leków recepturowych;
 • - 07.03.2024 r., godz. 10.00: CZĘŚĆ 1: Optymalizacja raportowanych danych w projektach pharmind GRID (dawniej Programy Partnerskie OSOZ); CZĘŚĆ 2: Wystawianie recept rocznych i problemy w ich realizacji po 1 marca 2024 r. oraz sposoby ich rozwiązywania;
 • - 14.03.2024 r., godz. 10.00: Nawiązywanie i monitorowanie kontraktów z producentami farmaceutycznymi;
 • - 21.03.2024 r., godz. 10.00: Najistotniejsze zmiany w KS-AOW z ostatniego kwartału;
 • - 28.03 2024  r., godz. 10.00: KtoMaLek.pl - nowy model obsługi rezerwacji.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach 

 • - Dowiesz się, jak rejestrować i rozliczać szczepienia w aptece za pomocą systemu KS-PPS; 
 • - Dowiesz się, jakie zmiany związane z realizacją recept rocznych pojawią się w systemie aptecznym od 1 marca br. i jak przygotować się na zmiany wartości taxy laborum oraz maksymalnej kwoty marży dla refundowanych leków recepturowych;
 • - Pokażemy, w jaki sposób po 1 stycznia br. wyliczane są ceny refundowanych leków recepturowych; 
 • - Zobaczysz jak wystawiane są recepty roczne po 1 marca 2024 r. i skąd wynikają problemy w ich realizacji, a także jak sobie z nimi radzić;
 • - Dowiesz się, gdzie zapisywane są informacje zwrotne z SIM dotyczące ilości leków możliwych do wydania przy realizacji recepty rocznej;
 • - Zaprezentujemy, w jaki sposób rozliczyć z NFZ środki pomocnicze po 1 stycznia br.; 
 • - Pokażemy narzędzia, dzięki którym możesz sprawnie zarządzać współpracą z producentami farmaceutycznymi; 
 • - Poznasz nowy model obsługi rezerwacji w KtoMaLek.pl.

 

Dla kogo szkolenia 

Szkolenia przeznaczone są dla magistrów farmacji oraz techników farmaceutycznych na co dzień pracujących z systemem KS-AOW a także studentów farmacji, przygotowujących się do pracy z systemem aptecznym.

 

Prelegenci 

Szkolenia poprowadzą dla Państwa: 

Justyna Leks – związana z firmą KAMSOFT S.A.; od ponad 5 lat. wspomaga farmaceutów w zakresie codziennej pracy z systemem aptecznym KS-AOW. Do zadań Justyny należy także testowanie najnowszych funkcjonalności. 

Dawid Pytlok – związany z firmą KAMSOFT od kilkunastu lat. Odpowiedzialny za rozwój rozwiązań platformy OSOZ, między innymi KtoMaLek.pl, Apteka internetowa OSOZ. 

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniach! 

 

Podczas każdego szkolenia zostanie udostępniony czat, za pomocą którego będą mogli Państwo zadawać pytania związane z tematem wystąpienia. Nasi eksperci będą odpowiadać na nie na bieżąco. Zbiór wszystkich odpowiedzi na pytania otrzymają Państwo na podany przy rejestracji adres e-mail. Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

Nagrania ze szkoleń

Każda osoba zarejestrowana na szkolenie otrzyma również link do nagrania ze szkolenia (jeśli np. obowiązki zawodowe lub inne nie pozwolą jej wziąć udziału w szkoleniu o wyznaczonej godzinie). Nagrania ze szkoleń zostaną również zamieszczone na Koncie Farmaceuty. Tych z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze Konta Farmaceuty zachęcamy do jego założenia, aby przejść do instrukcji kliknij tutaj.

 

Forma szkoleń

Szkolenia są bezpłatne i będą odbywać się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany w osobnej komunikacji, dzień przed każdym szkoleniem, na adres e-mail podany przy rejestracji. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu cyklu szkoleń tj. m.in. osób prowadzących, tematów, godzin szkoleń oraz terminu. 

Jak dołączyć do spotkania:

KROK 1. Otwórz wiadomość wysłaną przez konferencja@osoz.pl  i kliknij w przesłany link do spotkania. W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: konferencja@osoz.pl

KROK 2. Dołącz do spotkania. Najprostszy sposób to dołączenie do spotkania w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z tej opcji upewnij się, że masz zainstalowane dostępne aktualizacje zarówno dla systemu operacyjnego jak i przeglądarki.

Instrukcja

KROK 3. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Instrukcja


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 

Harmonogram

KTOMALEK.PL - NOWY MODEL OBSŁUGI REZERWACJI
w godzinach 10:00 - 10:40
10:00 - 10:30KtoMaLek.pl - nowy model obsługi rezerwacji
 • Dawid Pytlok, Kierownik Zakładu Wspomagania Rynku Zdrowia, Wydział Platformy OSOZ, KAMSOFT S.A.
10:30 - 10:40Q&A.
Zachęcamy do zadawania pytań na chacie w zakresie poruszanego podczas szkolenia tematu.
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store