Rejestracja na konferencje rozpocznie sie w dniu 30-09-2023. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email konferencja@osoz.pl

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Nawigator e-Zdrowia

18 - 20.10.2023
zdalnie
Microsoft Teams


Przed nami V edycja konferencji Nawigator e-Zdrowia podczas której, jak zawsze poruszone zostaną najważniejsze tematy dotyczące medycyny i farmacji. Zaprezentujemy nowe rozwiązania i wytłumaczymy, jak z ich pomocą poprawić jakość usług medycznych i farmaceutycznych oraz ułatwić pracę personelowi. Przybliżymy zmiany w uwarunkowaniach prawnych i wyzwania jakie w związku z nimi w najbliższym czasie czekają na placówki medyczne i apteki. Nie zabraknie też praktycznych warsztatów dla użytkowników systemu aptecznego KS-AOW oraz systemów medycznych: KS-SOMED, SERUM oraz KS-PPS.

Do kogo jest kierowana konferencja?

Nawigator e-Zdrowia jest skierowany do profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. Serdecznie zapraszamy farmaceutów, właścicieli i menedżerów aptek oraz placówek medycznych, lekarzy, pielęgniarki, położne, fizjoterapeutów, koordynatorów, personel administracyjny i IT oraz wszystkich zainteresowanych e-Zdrowiem.


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store