Termin rejestracji minął.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Przydatne funkcje w systemie KS-AOW

07 - 28.09.2023
zdalnie
Microsoft Teams


Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na IV cykl szkoleń on-line pt. „Przydatne funkcje w systemie KS-AOW”.  

Podczas tych spotkań pokażemy najważniejsze zmiany wprowadzone w systemie KS-AOW w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a także istotne w codziennej pracy z systemem skróty klawiszowe oraz rozwiązania IT, które oszczędzą czas i pozytywnie wpłyną na komfort Państwa pracy. 

Zaplanowaliśmy cztery spotkania on-line: 

 • „Najważniejsze Nowości w KS-AOW z ostatnich 6 miesięcy”, termin: 07.09.2023 (czwartek) godz. 10.00
 • „Skróty klawiaturowe podczas realizacji e-Recepty. Realizacja płatności kartą - jak usprawnić obsługę transakcji”, termin: 14.09.2023 (czwartek), godz. 10.00
 •  „APTIX 2.0 czyli nowa odsłona aplikacji, dzięki której szybko i komfortowo zweryfikujesz dostawy, przeprowadzisz inwentaryzację i skompletujesz leki z e-Recepty”, termin: 21.09.2023 (czwartek) godz. 10.00
 • „Obsługa rezerwacji w KtoMaLek.pl”, termin: 28.09.2023 r. (czwartek), godz.10.00

Zapraszamy do udziału w szkoleniach 

Podczas każdego szkolenia zostanie udostępniony chat, za pomocą którego będą mogli Państwo zadawać pytania związane z tematem wystąpienia. Nasi eksperci będą odpowiadać na nie na bieżąco. Zbiór wszystkich odpowiedzi na pytania otrzymają Państwo na podany przy rejestracji adres e-mail. Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.  

Nagrania ze szkoleń 

Każda osoba zarejestrowana na szkolenie otrzyma również link do nagrania ze szkolenia (jeśli np. obowiązki zawodowe lub inne nie pozwolą jej wziąć udziału w szkoleniu o wyznaczonej godzinie). Nagrania ze szkoleń zostaną również zamieszczone na Koncie Farmaceuty. Tych z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze Konta Farmaceuty zachęcamy do jego założenia, aby przejść do instrukcji kliknij tutaj

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach:  

 • dowiesz się, jak możesz usprawnić realizację e-Recepty
 • poznasz zmiany wprowadzone w KS-AOW w ostatnim półroczu
 • dowiesz się, jak integracja terminali płatniczych pomaga w codziennej pracy apteki
 • pokażemy przydatne w codziennej pracy skróty klawiszowe oraz funkcje 
 • zobaczysz, jak w praktyce weryfikować dostawy i przeprowadzać inwentaryzację przy pomocy aplikacji KS-APTIX w nowej odsłonie 
 • dowiesz się, jak optymalnie obsługiwać rezerwacje z serwisu KtoMaLek.pl
 • odpowiemy na pytania farmaceutów. 

Dla kogo szkolenia:  

Szkolenia przeznaczone są dla magistrów farmacji oraz techników farmaceutycznych na co dzień pracujących z systemem KS-AOW a także studentów farmacji, przygotowujących się do pracy z systemem aptecznym. 

Prelegenci:  

Szkolenia poprowadzą dla Państwa:  

Justyna Leks – pracownik KAMSOFT S.A.; od ponad 5 lat wspomaga farmaceutów w zakresie codziennej pracy z systemem aptecznym KS-AOW. Do zadań Justyny należy także testowanie najnowszych funkcjonalności.    

Dariusz Owsiany – związany z firmą KAMSOFT od ponad 20 lat. Darek odpowiedzialny jest za zarządzanie licencjami systemów KAMSOFT S.A., wspomaga farmaceutów w zakresie obsługi KS-AOW. 

Dawid Pytlokzwiązany z firmą KAMSOFT od kilkunastu lat. Odpowiedzialny za rozwój rozwiązań platformy OSOZ, między innymi KtoMaLek.pl, Apteka internetowa OSOZ.

Forma szkoleń:  

Szkolenia są bezpłatne i będą odbywać się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany w osobnej komunikacji, dzień przed każdym szkoleniem, na adres e-mail podany przy rejestracji.   

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu cyklu szkoleń tj. m.in. osób prowadzących, tematów, godzin szkoleń oraz terminu.

Jak dołączyć do spotkania:

KROK 1. Otwórz wiadomość wysłaną przez konferencja@osoz.pl  i kliknij w przesłany link do spotkania. Link do szkolenia zostanie przesłany w wiadomości e-mail dzień przed oraz tuż przed  wydarzeniem. W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem do szkolenia należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: konferencja@osoz.pl

KROK 2. Dołącz do spotkania. Najprostszy sposób to dołączenie do spotkania w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z tej opcji upewnij się, że masz zainstalowane dostępne aktualizacje zarówno dla systemu operacyjnego jak i przeglądarki.

Instrukcja

KROK 3. Wybierz „dołącz anonimowo”

Instrukcja

KROK 4. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie Q&A.

Instrukcja


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 

Harmonogram

OBSŁUGA REZERWACJI W KTOMALEK.PL
w godzinach 10:00 - 10:40
10:00 - 10:30Obsługa rezerwacji w KtoMaLek.pl
Ze szkolenia dowiesz się m.in.:
• jak obsługiwać rezerwacje,
• jak poprawnie skonfigurować system.
 • Dawid Pytlok, Kierownik Zakładu Wspomagania Rynku Zdrowia, Wydział Platformy OSOZ, KAMSOFT S.A.
10:30 - 10:40Q&A
Zachęcamy do zadawania pytań na chacie w zakresie poruszanego podczas szkolenia tematu.
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store