Rejestracja na konferencje jest nieaktywna.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Nawigator e-Zdrowia

19 - 21.10.2022
zdalnie
Microsoft Teams


Konferencja dedykowana jest dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów, techników farmaceutycznych, menadżerów placówek medycznych, kierowników aptek, koordynatorów sieci aptekpracowników administracji oraz wszystkich osób zainteresowanych e-Zdrowiem.

O konferencji Nawigator e-Zdrowia

Przed nami trzecia już edycja konferencji z cyklu Nawigator e-Zdrowia. Wzorem poprzednich edycji podczas Konferencji poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące e-Zdrowia. Skoncentrujemy się na praktycznych aspektach związanych z implementacją nowych funkcjonalności i ich wpływu na pracę m.in. lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów czy menadżerów placówek medycznych.

Podczas tych spotkań chcemy pokazać Państwu jak wykorzystać możliwości e-Zdrowia oraz wskazać kierunek zmian. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Forma konferencji

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć w niej udział należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Linki do wydarzenia zostaną do Państwa wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji.

 

Zobacz podsumowanie wiosennej edycji konferencji Nawigator e-Zdrowia, maj 2022 r.


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store