Termin rejestracji minął.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Realizacja e-Recepty transgranicznej w systemie KS-AOW

17.02.2022
Zdalnie
Microsoft Teams


Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na szkolenie  pt. „Realizacja e-Recepty transgranicznej w systemie KS-AOW”, które odbędzie się już 17 lutego 2022 r. o godz. 10.00

Mając na uwadze, że po 20 lutego 2022 polski KPK (Krajowy Punkt Kontaktowy) wraz z KPK innych krajów planuje przeprowadzić testy ewaluacyjne usług KPK w zakresie realizacji e-Recepty transgranicznej w polskich aptekach (tych, które zgłosiły chęć udziału w teście), chcemy przybliżyć Państwu ten temat.

Podczas szkolenia wyjaśnimy Państwu podstawowe pojęcia i definicje związane z e-Receptą transgraniczną oraz zaprezentujemy sposób jej realizacji w systemie KS-AOW. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami apteki korzystające z systemu KS-AOW w wersji 2022.1.0.0 lub nowszej mogą korzystać z wersji zapoznawczej rozwiązania integrującego system KS-AOW z polskim systemem KPK w ramach aktualnej subskrypcji na moduł krytyczny e-Recepta i DRR P1.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach: 

  • Dowiesz się co to jest e-Recepta transgraniczna, na jakich zasadach jest wystawiana i realizowana
  • Poznasz proces obsługi e-Recepty transgranicznej w systemie KS-AOW

Dla kogo szkolenia: 

Szkolenia przeznaczone są dla magistrów farmacji oraz techników farmaceutycznych na co dzień pracujących z systemem KS-AOW. 

Forma szkolenia: 

Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować wypełniając formularz rejestracyjny. Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany w osobnej komunikacji na adres e-mail podany przy rejestracji.  

 

Jak dołączyć online do spotkania za pomocą aplikacji MS Teams.

 

KROK 1. Otwórz wiadomość wysłaną przez konferencja@osoz.pl i kliknij w przesłany link do spotkania. Link do szkolenia zostanie przesłany w wiadomości e-mail tuż przed danym wydarzeniem. W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem do szkolenia należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: konferencja@osoz.pl

KROK 2. Dołącz do spotkania. Najprostszy sposób to dołączenie do spotkania w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z tej opcji upewnij się, że masz zainstalowane dostępne aktualizacje zarówno dla systemu operacyjnego jak i przeglądarki.

Instrukcja

KROK 3. Wybierz „dołącz anonimowo”

Instrukcja

KROK 4. Szkolenie rozpocznie się: 17 lutego o godzinie 10.00. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie Q&A.

Instrukcja


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 

Harmonogram

REALIZACJA E-RECEPTY TRANSGRANICZNEJ W SYSTEMIE KS-AOW
w godzinach 10:00 - 10:30
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store