Temin rejestracji minął.

 

Informacje

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Nawigator e-Zdrowia

14 - 16.10.2021
zdalnie
Microsoft Teams


Liczba tematów związanych z e-Zdrowiem nieustannie się mnoży, dlatego łatwo się w nich pogubić. Pomożemy Ci znaleźć właściwą drogę oraz pokażemy jak wykorzystać możliwości e-Zdrowia. 

Dołącz do nas podczas październikowej konferencji on-line.

 

Zmieniające się regulacje prawne oraz dynamiczny rozwój rozwiązań informatycznych wymagają zmian w podejściu do leczenia.  To czas wyzwań, ale także nowych możliwości, które warto wykorzystać.

E-Zdrowie, to nowa jakość od której nie ma odwrotu. Dlatego ważne jest, aby poznać i zrozumieć możliwości jakie niesie za sobą cyfryzacja ochrony zdrowia.

Podczas konferencji przybliżymy między innymi takie tematy:  Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, Opieka Farmaceutyczna, Program Profilaktyka 40+, rozszerzona funkcjonalność Internetowego Konta Pacjenta, gromadzenie danych w chmurze i wiele innych, których celem jest kompleksowa a przez to lepsza opieka nad Pacjentem.

Jak wygląda to w praktyce, jakie są możliwości wykorzystania rozwiązań informatycznych dla realizacji tego celu, jakie są perspektywy e-Zdrowia w 2022 roku dowiecie się Państwo podczas wydarzenia on-line: Nawigator e-Zdrowia, na które serdecznie zapraszamy wspólnie środowisko medyczne i farmaceutyczne.

Konferencję tę kierujemy do: lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów, pracowników IT i administracji, menedżerów placówek medycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych e-Zdrowiem.

Serdecznie zapraszamy: na konferencję 14 i 15 października 2021 r. w godzinach 18.00-19.30  oraz 16 października, 11.00-13.00 na dedykowane warsztaty dla użytkowników systemu medycznego KS-SOMED.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana wcześniejsza rejestracja.

 

Jak dołączyć online do spotkania za pomocą aplikacji MS Teams.

 

KROK 1. Otwórz wiadomość wysłaną przez konferencja@osoz.pl i kliknij w przesłany link do spotkania.

KROK 2. Dołącz do spotkania. Najprostszy sposób to dołączenie do spotkania w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z tej opcji upewnij się, że masz zainstalowane dostępne aktualizacje zarówno dla systemu operacyjnego jak i przeglądarki.

Instrukcja

KROK 3. Wybierz „dołącz anonimowo”

Instrukcja

KROK 4. Spotkanie rozpocznie się: Nawigator e-Zdrowia w farmacji - 14 października 2021 r. o godz.18.00,  Nawigator e-Zdrowia w medycynie - 15 października 2021 r. o godz. 18.00, warsztaty KS-SOMED - 16 października o godz. 11.00

Instrukcja


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


 

Harmonogram - 14.10.2021

NAWIGATOR E-ZDROWIA W FARMACJI
w godzinach 18:00 - 19:30
O czym będziemy mówić: • Refundacja 3.0 • Jak może wyglądać przegląd lekowy oraz jakie są dostępne rozwiązania? • Jak zadbać o właściwy asortyment produktów w aptece i zwiększyć zyski ze sprzedaży? • Jak apteka internetowa może wpłynąć na większą sprzedaż? • Jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych w aptece i zminimalizować ryzyko ich utraty? • Jak możesz wpłynąć na rozwój systemu aptecznego, aby pracowało się jeszcze lepiej?
18:00 - 18:30Refundacja 3.0 – nadchodzi rewolucja w rozliczaniu refundacji w aptekach. RepoCloud i CopyCloud – chmura na rzecz bezpieczeństwa i nowych wyzwań e-Zdrowia.
  • Tomasz Pawlik, Dyrektor Wydziału Rozwiązań dla Rynku Farmaceutycznego KAMSOFT S.A.
18:30 - 18:45KtoMaLek.pl – wykorzystuj 100% możliwości. Potrzebujesz więcej? Apteka internetowa na platformie OSOZ czeka.
  • Paweł Błaszczyk, Paweł Błaszczyk, Dyrektor Wydziału Platformy OSOZ
18:45 - 19:00Grupex, Raszbi, ROD-man – rozwiązania, dzięki którym staniesz się konkurencyjny na tle otaczających Cię aptek i zoptymalizujesz zyski.
  • Tomasz Przybyła, Kierownik Sekcji Wsparcia Biznesu i Sekcji Utrzymania Jakości
19:00 - 19:30Innowacyjne rozwiązania e-Zdrowia nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktycznych przykładach z życia wziętych–na żywo w kontekście farmaceutycznym.

Harmonogram - 15.10.2021

NAWIGATOR E-ZDROWIA W MEDYCYNIE
w godzinach 18:00 - 19:30
Jakie wątki będziemy omawiać: • Jak rozliczyć program Profilaktyka 40+ • Jak optymalnie wykorzystać rejestrację internetową? • Jakie nowości wprowadza P1 na IKP i co to oznacza dla placówek medycznych? • Jak efektywnie pracować w terenie ?
18:00 - 18:45Profilaktyka 40+ oraz nowe usługi systemu P1.
  • Michał Zorzycki, Dyrektor Wydziału Systemów Ochrony Zdrowia
  • Marcin Jaworski, Dyrektor Techniczny Wydziału Systemów Ochrony Zdrowia
18:45 - 19:00Rejestracja internetowa OSOZ to nie tylko umawianie pacjenta – przekonaj się sam.
  • Paweł Błaszczyk, Paweł Błaszczyk, Dyrektor Wydziału Platformy OSOZ
19:00 - 19:30Innowacyjne rozwiązania e-Zdrowia nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktycznych przykładach z życia wziętych –na żywo w kontekście medycznym.

Harmonogram - 16.10.2021

WARSZTATY DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU MEDYCZNEGO KS-SOMED
w godzinach 11:00 - 13:00
W programie m.in o tym: •Jak optymalnie wykorzystać możliwości KS-SOMED? •Jak aplikacje mobilne wspierają pracę lekarza i pielęgniarki? •Jak komunikować się z pacjentem i rynkiem?
 

Pobierz bezpłatną aplikację

Google PlayApp Store