Zaproszenie - Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY,18.09.2021

 

 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego. Konferencja odbędzie się w dniu 18 września 2021 r.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje, przeprowadzimy ją w systemie hybrydowym*. W murach Akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każda osoba zainteresowana poruszanymi przez nas tematami, będzie mogła wysłuchać ich w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie z dowolnego miejsca na Ziemi.

Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach będziemy się skupiać podczas pierwszej organizowanej przez nas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia i metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez nas goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy i organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami.

Założenia oraz ramowy plan konferencji

Celem konferencji jest przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii oraz metodologii wykorzystywanych podczas planowania oraz prowadzenia badań klinicznych. Porównanie narzędzi wykorzystywanych w badaniach prowadzonych na całym świecie do różnorodnych celów, takich jak analiza danych, rekrutacja pacjentów czy zarządzanie badaniem umożliwi zwiększenie świadomości rynku oraz wdrożenie najnowszych rozwiązań do codziennej pracy.

Grupą docelową konferencji są pracownicy różnych sektorów rynku badań klinicznych. Od osób związanych z ośrodkami, poprzez małe oraz mid-size CRO, na świecie.

Konferencja będzie składać się z 4 głównych bloków:

  • Innowacyjne terapie w badaniach klinicznych – porozmawiamy o rozwiązaniach, które dopiero pojawiają się na widnokręgu możliwości terapeutycznych, ale mają już zdecydowanie namacalne kształty. Nasi mówcy przeniosą nas w świat przyszłości medycyny, która dzieje się dziś.
  • Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych – podczas bloku zostaną przedstawione merytoryczne oraz praktyczne informacje dotyczące najnowszych trendów w metodologii zarządzania projektami. Wykładowcami będą osoby doświadczone w zarządzaniu projektami oraz eksperci w dziedzinie badań klinicznych.
  • Badania Kliniczne w Wielkiej Brytanii – w ramach bloku współorganizowanego przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie oraz UK Science and Innovation Network pokażemy brytyjskie doświadczenia oraz możliwości międzynarodowej współpracy w zakresie badań klinicznych.
  • Market nowoczesnych technologii – blok będzie składał się z licznych, krótkich prezentacji założycieli firm oraz start-upów, twórców narzędzi, aplikacji oraz programów wspomagających projektowanie oraz prowadzenie badań klinicznych.

 

REJESTRACJA ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI: https://bit.ly/Badania_kliniczne_to_MY_2021

 

Będzie to idealna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością. Nie może Państwa zabraknąć!

Pozdrawiamy serdecznie
Akademia Leona Koźmińskiego

*Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu, bądź formy, zależnie od panującej sytuacji oraz odgórnych zaleceń w odniesieniu do COVID-19.