Zaproszenie "Kardiologia Prewencyjna 2019"

 

Szanowni Państwo!

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2019 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 22-23 listopada 2019 r.

 

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych.

Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci. W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej.

 

W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji: www.kardiologiaprewencyjna.eu

Zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

 

Kontakt:

Krzysztof Grabałowski
Biuro Organizacji Konferencji
Kardiologia Prewencyjna 2019
kardiologia@iwentarium.pl
tel.: +48 600 388 083