Pobierz raport OSOZ: aplikacje zdrowotne

 

 

Smartfon stał się narzędziem codziennego użytku, służącym nie tylko do komunikacji, ale także do płacenia rachunków bankowych, słuchania muzyki, rozrywki. Coraz częściej pomaga zadbać o zdrowie, między innymi dzięki ponad 318 000 mobilnym aplikacjom zdrowotnym.

 

Lekarzom ułatwiają dostęp do najnowszej wiedzy medycznej oraz prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Motywują pacjentów do aktywności fizycznej. Podpowiadają, jak zdrowo się odżywiać, zadbać o dobre samopoczucie, zmienić niekorzystne nawyki. Coraz częściej służą do konsultacji lekarskich na odległość, monitoringu parametrów zdrowia u pacjentów z chorobami przewlekłymi. Pozwalają wstępnie ocenić stan chorego, przypominają o regularnym zażywaniu leków. Dzięki nim, informacje, porady i wsparcie są w zasięgu ręki.

 

Aby ułatwić poruszanie się po świecie mobilnych aplikacji zdrowotnych, na Państwa ręce oddajemy III edycję raportu „Aplikacje zdrowotne”. Prezentujemy łącznie 241 aplikacji opisywanych w miesięczniku OSOZ Polska w ostatnich 5 latach.

 

We wnętrzu:

  • przejrzysty podział według kategorii;
  • znane na rynku, popularne i nowe aplikacje;
  • informacje o dostępności dla systemów iOS i Android oraz odpłatności;
  • subiektywne recenzje.

 

Czytaj raport w aplikacji OSOZ News

Aplikację można pobrać bezpłatnie w smartfonach z systemem iOS lub Android.

Raport w wersji PDF

Przejdź na stronę z raportem: https://www.osoz.pl/aplikacje