Konferencja Akademia Managera Ochrony Zdrowia IV

 

Bilety na IV edycję wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia już w sprzedaży! Tematem przewodnim spotkania jest: “Praktycy dla praktyków. Skuteczne zarządzanie nowoczesną placówką medyczną”.

 

Czwarta edycja konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia odbędzie się w formie online 22 kwietnia 2021 r. W wydarzeniu weźmie udział 11 prelegentów - ekspertów oraz specjalistów-praktyków branży medycznej, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem, wiedzą i dobrymi praktykami w skutecznym zarządzaniu biznesem medycznym w obecnych czasach.

 

Do wystąpień oraz panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy ekspertów z dziedzin prawa, rekrutacji kadry medycznej, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej a także managerów prężnie rozwijających się placówek medycznych, różnych specjalizacji. 

 

Akademia Managera Ochrony Zdrowia IV to miejsce wymiany doświadczeń, prezentacji sprawdzonych rozwiązań, a także nowoczesnych strategii zmierzających do rozwoju placówki medycznej. Konferencja jest dedykowana dyrektorom, managerom oraz osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia.

 

IV edycja konferencji AMOZ odbędzie się w czwartek 22 kwietnia w godzinach 9:30 - 17:00 i zostanie zrealizowana w formie online. W trakcie prelekcji będzie możliwość zadawania pytań na czacie. Uczestnicy otrzymają dostęp do wszystkich wystąpień w formie nagrań wideo przez 30 dni oraz imienny certyfikat uczestnictwa.

Szczegóły agendy:

 • Karolina Podsiały-Gęsikowska (adwokat), Aleksandra Powierża (radca prawny) - Co robić, kiedy do placówki medycznej wpływają roszczenia i skargi od pacjentów? Kompendium wiedzy dla managera o odpowiedzialności prawnej kadry medycznej i ośrodków ochrony zdrowia.
 • Agnieszka Rudnicka-Szymczak (Ekspert Centrum e-Zdrowia) - Dokumentacja papierowa w dobie EDM. Obowiązki placówki medycznej.
 • Magdalena Waliszewska (Partner zarządzający grupy Portal-Medica) - Lekarz pilnie poszukiwany. Gdzie i jak skutecznie szukać lekarzy specjalistów do placówek medycznych?
 • Katarzyna Łempicka (Rejestratorka medyczna) w rozmowie z Jakubem Stępnowskim (Deputy Sales Director Medidesk) - Skuteczna rejestracja to najlepsza wizytówka placówki medycznej. Jak mądrze zatrudniać i szybko wdrożyć do pracy rejestratorkę medyczną?
 • Case study. Skuteczne zarządzanie: tajemnice sukcesu.
  Pięć obszarów, dzięki którym Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina stała się jedną z czołowych polskich placówek medycznych w dziedzinie okulistyki.
  Ewa Chojnowska (Dyrektor Zarządzający, Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina)
 • Panel dyskusyjny.
  Najskuteczniejsze sposoby na pozyskiwanie pacjentów w branży medycznej, stomatologicznej i medycyny estetycznej.
  Monika Ryszkus (Dyrektor Zarządzający Vita-Medica), Franciszek Strzałkowski (Założyciel Kliniki Strzałkowski), Lech Madej (Dyrektor ds. Rozwoju przychodni Ars-Medica), Daniel Nowocin (Doradca Zarządów Placówek Leczniczych, CEO Medidesk)

Zapraszamy do zakupu biletów. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: konferencja.amoz.edu.pl.