Ubezpieczenia

Poznaj sposób na zyskanie nowych pacjentów
i promocję Twojej placówki

 

Pacjenci coraz częściej korzystają z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Ale nie tylko osoby ubezpieczone mogą czerpać z nich korzyści. Teraz proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu zysk zdobędzie także Twoja placówka medyczna.

 

Jakie są korzyści z nawiązania współpracy w zakresie obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych?

  • Nowi pacjenci - to szansa na pozyskanie nowych pacjentów i dodatkowych źródeł finansowania.
  • Dbałość o wizerunek - Twoja placówka będzie postrzegana, jako błyskawicznie dostosowująca się do zmian i potrzeb pacjentów.
  • Promocja placówki - Ubezpieczyciel umieszcza informacje o placówce, by były szeroko dostępne dla pacjenta i promuje ją w materiałach informacyjnych oraz na stronach internetowych.
  • Rejestracja on-line - dzięki współpracy z Ubezpieczycielem zyskasz dostęp do rejestracji on-line. Pacjenci, za pośrednictwem konsultantów Ubezpieczyciela, będą rejestrowani na wizyty lekarskie. Ogromną zaletą rozwiązania proponowanego w ramach systemu OSOZ jest to, że dane zawarte w systemie są zawsze aktualne. Możesz zyskać również pełną kontrolę nad rejestrującymi się pacjentami, ponieważ każda wizyta może być zatwierdzania ręcznie przez pracownika rejestracji lub automatycznie przez system.

Poznaj szczegóły dotyczące nawiązania współpracy z ubezpieczalnią.

Jak nawiązać współpracę?

  • Korzystasz z usług platformy OSOZ? - Nawiązanie współpracy z Ubezpieczycielem i zarządzanie obsługą ubezpieczeń zdrowotnych on-line jest możliwe w Serwisie Świadczeniodawcy w sekcji „Ubezpieczenia". Przejdź do serwisu.
  • Nie korzystałeś do tej pory z usług platformy OSOZ? - Jeśli nie korzystasz z produktów firmy KAMSOFT również możesz skorzystać z tego rozwiązania. Aby otrzymać dostęp do Serwisu Świadczeniodawcy i podjąć współpracę z zakresu obsługi prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych wybierz: Uzyskaj dostęp.
 

Towarzystwa Ubezpieczeniowe i Operatorzy Medyczni współpracujący z platformą OSOZ:
(kliknij w logo by dowiedzieć się więcej)

POLMED

Więcej informacji o usłudze możesz uzyskać kontaktując się telefonicznie pod numerem 32 609 12 61 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail ubezpieczenia@osoz.pl.

Logowanie do
Serwisu Świadczeniodawcy

Uzyskaj dostęp do serwisu