Powrót

Terminale płatnicze zintegrowane z programem aptecznym

IPP350

PIN Pad programowalny, działający tylko i wyłącznie w środowiskach zintegrowanych, wbudowany czytnik kart zbliżeniowych, wyświetlacz kolorowy, brak wbudowanej drukarki, wydruk potwierdzenia drukowany z drukarki fiskalnej lub graficznej, komunikacja i łączność po Ethernet.


Obsługa transakcji DCC jest uzależniona od modelu drukarki fiskalnej dostępnej w aptece. W przypadku wydruku potwierdzeń na drukarce graficznej, transakcje DCC są obsługiwane zawsze.


Modele drukarek fiskalnych, obsługujące wydruki potwierdzeń:


  • ELZAB Mera F (od wersji oprogramowania 2), obsługa transakcji DCC
  • ELZAB Mera FE, obsługa transakcji DCC
  • POSNET (od wersji oprogramowania 2.04), brak obsługi transakcji DCC
  • NOVITUS Delio AptekaE, Bono AptekeE, obsługa transakcji DCC
  • NOVITUS Delio Apteka, obsługa transakcji DCC od wersji 2.10

ICT220 EM

Terminal programowalny, działający również w środowiskach zintegrowanych, wyświetlacz monochromatyczny, wbudowana drukarka, wydruk drukowany z drukarki urządzenia, komunikacja i łączność po Ethernet.


Terminal obsługuje wydruk potwierdzeń transakcji DCC.

ICT220 GEM

Terminal programowalny, działający również w środowiskach zintegrowanych, wyświetlacz monochromatyczny, wbudowana drukarka, wydruk drukowany z drukarki urządzenia, komunikacja i łączność po Ethernet (opcjonalnie Ethernet z drugą rezerwową łącznością po GPRS) lub komunikacja po Ethernet a łączność po GPRS.


Terminal obsługuje wydruk potwierdzeń transakcji DCC.

IWL250 B

Terminal programowalny, mobilny (posiadający własne zasilanie bateryjne),działający również w środowiskach zintegrowanych, wbudowany czytnik kart zbliżeniowych, baza służąca do ładowani baterii, łączności jak również do komunikacji z urządzeniem za pośrednictwem BLUETOOTH (max odległość baza-terminal 40 metrów), wyświetlacz kolorowy, wbudowana drukarka, wydruk drukowany z drukarki urządzenia, komunikacja i łączność po Ethernet


Terminal obsługuje wydruk potwierdzeń transakcji DCC.