Leki on-line

informacje

Udostępnij on-line informacje o lekach!

 

Zastanawiasz się, jak ułatwić pacjentom dostęp do informacji o lekach? Udostępnij możliwość wyszukiwania i zamawiania leków przez Internet.

Twoi pacjenci na pewno już teraz szukają informacji o lekach on-line. Możesz ich mile zaskoczyć, oferując możliwość sprawdzania dostępności oraz rezerwacji leków również w Twojej aptece.

Jak to działa?

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości, dzięki którym umożliwisz pacjentom sprawdzanie informacji o lekach on-line. Możesz oferować pacjentom wyszukiwanie i zamawianie leków:

  • poprzez wizytówkę internetową Twojej apteki – informacje będą dostępne tylko dla pacjentów, którzy znają Twoją aptekę lub takich, którym sam przekażesz odnośnik do Twojej wizytówki,
  • spośród wielu innych aptek oferujących taką możliwość na portalu OSOZ oraz portalach współpracujących - w ten sposób każdy zainteresowany pacjent uzyska dostęp do informacji z Twojej apteki.

Możesz też udostępnić pacjentom wyszukiwanie informacji o lekach za pomocą obu opcji równocześnie.

Co zyskasz, korzystając z tego rozwiązania?

Nowy wymiar obsługi pacjenta – zainteresujesz ofertą pacjentów, którym do tej pory „nie było po drodze" do Twojej apteki. Zapewnisz im możliwość wygodnego sprawdzenia informacji o dostępności leku oraz wysłania zamówienia z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili, przez 24 godziny na dobę.

Rezerwację leków aktualnie niedostępnych w aptece – masz możliwość wyświetlania informacji o lekach, których aktualnie nie posiadasz na stanie magazynowym. Rezerwacja pacjenta automatycznie zasugeruje Ci sprowadzenie leku z hurtowni. Zapewnisz pacjentom kompleksową obsługę.

Interaktywna komunikacja – w przypadku, gdy poszukiwany przez pacjenta lek nie jest aktualnie dostępny w aptece, możesz zaproponować mu zakup zamiennika. Tak też postąpiłby farmaceuta w aptece. Dając pacjentowi możliwość zakupu zamiennika, nie pozostawisz go bez leku.

Powiadomienia e-mail – umocnisz kontakt z pacjentem, wysyłając mu na bieżąco powiadomienia o statusie rezerwacji, np. akceptacji rezerwacji, zaproszeniu po odbiór leków. Takie powiadomienia zwiększą też szansę na odbiór zamówionych leków przez pacjentów.

Jak nawiązać współpracę?

Więcej informacji o usłudze możesz uzyskać prosząc o kontakt z konsultantem OSOZ, kontaktując  się  telefonicznie pod numerem 32 609 12 61 lub wysyłając  zapytanie  na adres e-mail kontakt@osoz.pl.