• Użytkownik: niezalogowany
 

O OSOZ


Ilustracja

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia OSOZ to platforma wiedzy o zdrowiu dla pacjenta, lekarza i farmaceuty. Znajdziesz tu wiele przydatnych serwisów zdrowotnych oraz informacje, które pomogą Ci na co dzień troszczyć się o zdrowie. Możesz np. szybko wyszukać lekarza wg określonej specjalności czy odnaleźć placówkę medyczną w pobliżu. Co więcej, możesz zarejestrować się na wizytę lekarską on-line oraz otrzymywać powiadomienia SMS o zbliżającym się terminie wizyty.

Możesz też sprawdzać szczegółowe informacje o lekach, np. poznać aktualnie obowiązujące ceny leków refundowanych, wyszukać tańszych zamienników czy też sprawdzić potencjalne interakcje, które mogą wystąpić przy jednoczesnym zażywaniu kilku leków.

Jeśli chcesz, by wszelkie informacje o Twoim zdrowiu były gromadzone w jednym miejscu, możesz już teraz założyć własne konto zdrowotne on-line. Historia Twojego zdrowia będzie gromadzić się na nim automatycznie wraz z tym, jak będziesz odwiedzać placówki medyczne i apteki współpracujące z OSOZ. Jest ich już w Polsce ponad 10 000.