Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku LEFLUNOMIDE RATIOPHARM z innymi lekami


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ABEMACYKLIB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Ponadto leki te wywierają niekorzystny wpływ na wątrobę i skutkiem ich łącznego przyjmowania mogą być objawy wskazujące na zaburzenia funkcjonowania tego narządu: nudności, wymioty, bóle brzucha, świąd skóry, zażółcenie skóry i oczu, zmiana zabarwienia moczu i stolca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ALEMTUZUMAB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AWAPRYTYNIB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BARICYTYNIB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BELANTAMAB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BORTEZOMIB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Ponadto mogą wystąpić dolegliwości spowodowane uszkodzeniem nerwów obwodowych. Najczęściej odczuwalne są wówczas mrowienia, palenie, drętwienie i bóle kończyn. Leki te niekorzystnie wpływają na wątrobę, a więc ich jednoczesne stosowanie zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Objawiać się one mogą bólami brzucha, nudnościami, zażółceniem skóry, zmianą zabarwienia moczu i stolca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie CYTARABINĘ oraz LEFLUNOMID. Stosowanie obu leków jednocześnie, lub nawet w niedużym odstępie czasu po sobie, prowadzi do znacznego zmniejszenia sił organizmu niezbędnych do zwalczania zakażeń drobnoustrojami. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia groźnych infekcji. Leki te mogą również spowodować poważne zaburzenia w pracy wątroby. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być stosowane. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DAKARBAZYNĘ oraz LEFLUNOMID. Stosowanie obu leków jednocześnie, lub nawet w niedużym odstępie czasu po sobie, prowadzi do znacznego zmniejszenia sił organizmu niezbędnych do zwalczania zakażeń drobnoustrojami. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia groźnych infekcji. Leki te mogą również spowodować poważne zaburzenia w pracy wątroby. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być stosowane. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DANTROLEN oraz LEFLUNOMID. Leki te wywierają niekorzystny wpływ na wątrobę i skutkiem ich łącznego przyjmowania mogą być objawy wskazujące na zaburzenia funkcjonowania tego narządu: nudności, wymioty, bóle brzucha, świąd skóry, zażółcenie skóry i oczu, zmiana zabarwienia moczu i stolca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LEFLUNOMIDE RATIOPHARM i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DINUTUKSYMAB oraz LEFLUNOMID. Leki te zmniejszają zdolności organizmu do walki z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia zakażeń i stanów zapalnych różnych narządów, które mogą przebiegać bardzo ciężko, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Ponadto może dochodzić do zaburzeń przewodzenia impulsów w nerwach obwodowych. Objawia się to najczęściej mrowieniem, drętwieniem i bólem kończyn, osłabieniem mięśni, trudnością z wykonaniem zamierzonych ruchów. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach natychmiast informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji LEFLUNOMIDE RATIOPHARM z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece